Mezidobí – aneb pozvánka na výstavu

Když skončí výstava velké série obrazů a nic nového zatím není ve výrobě, přichází takové zvláštní období – mezidobí.

Namalovat celý cyklus tematicky sladěných obrazů mi trvalo několik měsíců. Pak jsem je s velkou slávou představila světu. Několikrát. Symboly si užily čtyři velké výstavy. Několik z nich odešlo dělat radost do různých domácností a několik mi jich zůstalo. Stejně tak Ruce. Další výstava mi přišla taková nedůstojná. Ale co s nimi, když v současné době mě zaměstnává velký malířský projekt (o kterém vám zatím nechci prozradit) a není čas vymýšlet, natož malovat, sérii novou?

Odpověď mi nabídl majitel ostravské galerie Mlejn, kde jsem měla tu čest vystavovat v říjnu 2015. Tato renomovaná galerie má totiž svoji malou výstavku v Městské nemocnici Ostrava – Fifejdy na oddělení šestinedělí. Hodí se tam barevné a optimistické obrázky a tahle kritéria prý splňuji. Tak namísto zahálky doma v krabicích hurá s nimi opět mezi lidi.

Třináct kousků od února dělá (doufám) radost novopečeným maminkám, novopečeným miminkům a všem návštěvám tohoto oddělení. Pokud máte cestu kolem, neváhejte se zajít podívat. Výstava potrvá do konce března.

Lanseras i sommar 2017 balklänningar, romantisk brud brudklänning free hit. Spets, blommor och tyll chiffong tyg kombination av element, är verkligen charmiga och elegant. Chiffong sommar balklänning,