Ostrava jede!!! – aneb pozvánka na výstavu

Na to, jak dlouho se mi nedařilo v Ostravě domluvit výstavu, se najednou příležitosti sesypaly. Na výstavu konanou 31. 7. – 2. 8. 2015 v rámci 3ArtBeat festivalu jsem vás již zvala. A hned o týden později v sobotu 8. 8. 2015 proběhne vernisáž výstavy v ostravské kavárně Polo Caffé na Masarykově náměstí. Vernisáž začne v 19:00 a o kulturu a občerstvení nebude nouze.

 Výstavu jsem se vzhledem k velkému prostoru kavárny rozhodla pojmout dvoutématově. Ještě jednou se představí série Ruku v ruce, samozřejmě doplněná o spoustu nových originálních kusů. U některých dokonce musela proběhnout cenzura. Nic nepomohly mé námitky, že podobnost postav s mou osobou je čist náhodná. Zároveň bude představena série V symbolech. Pro ty, kteří se nezúčastní zmíněného festivalu v dole Hlubina, to tak bude první příležitost nové obrazy vidět. Tady na stránkách se objeví až po zahájení této výstavy. Těšit se můžete na nové nápady, nové techniky, zářivé barvy a skryté i okaté metafory.

 Jako vždy se bude jednat o výstavu prodejní, takže silný zážitek nemusí být to jediné, co si z letního večera v sympatické kavárně odnesete.

 Přijďte všichni a každý někoho přiveďte. Máma zase chystá sýrovou roládu a výborné koláčky :-).

plakat